שיעורי רכיבה על אופניים בראשון לציון נס ציונה רחובות והסביבה

שיעורי רכיבה על אופניים בראשון לציון נס ציונה רחובות והסביבה

כל אחד מאיתנו צריך לדעת כיצד לרכב על אופניים, ואין ספק שאפשר ללמוד את זה בכל גיל. אם גם אתם מעוניינים ללמוד לרכב, או שמא אתם מעוניינים לשלוח את הילדים, אנחנו כאן כדי לדבר על שיעורי רכיבה על אופניים בנס ציונה וברחובות. 

ילד בחוג לומד לרכב על אופניים
ילד לומד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר

עם מאמנים מקצוענים, המון ניסיון ורצון לסייע לכל ילד וילדה, הצוות של גיא אטיאס יידע כיצד להגיע לילדכם באופן הכי מדויק. כידוע לכולנו, כל ילד מצריך גישה שונה, וישנם גם ילדים שמורכב למדי לחדור את מעטפת השריון הרגשי שלהם. כשמדברים על שיעורי רכיבה על אופניים בנס ציונה עם גיא אטיאס, מדברים על גישה סובלנית ומכילה, תומכת ובונה. בעזרת סיוע של מאמנים מקצוענים בתחומי ספורט שונים, הילד שלכם יידע אוטוטו כיצד לפדל ולרכב, להנות על האופניים ולחייך מאוזן לאוזן. 

 

שיעורי רכיבה על אופניים בראשון לציון עם גיא אטיאס 

כדאי לדעת, את שיעורי הרכיבה על האופניים אפשר לחוות במתחם סגור, הרי שהוא המתחם של גיא אטיאס בנס ציונה. אבל מעבר לכך, גם ניתן לצאת למסלולי רכיבה מחוץ למתחם המסוגר בנס ציונה. לבחירתכם ובהתאם לתוכניות הלימוד של הצוות, יהיה ניתן לבחור בין שיעורי רכיבה בנס ציונה במתחם סגור, לשיעורי רכיבה בפארק. 

אין ספק, זה כיף וההוא כיף מסוג אחר. ישנם יתרונות בשיעורי רכיבה על אופניים במתחם סגור, וישנם גם מסלולי אופניים מובנים שמוכנים עבור למידה. יחד עם זאת, ישנם גם יתרונות בשיעורי רכיבה בפארק. הילדים ייהנו מכיפת השמיים, מהאוויר ומהאפשרות לחוות רכיבה מסוג קצת אחר. 

ילדים לומדים לרכב על אופניים בחוג של גיא אטיאס
חוג רכיבה על אופניים לילדים של גאי אטיאס

האם כדאי לרכב במתחם סגור או בפארק? 

לא לשכוח, רכיבה במתחם מסוגר היא בכל זאת שונה במהותה מרכיבה בפארק. בפארק הילד יצטרך ללמוד כיצד ללמוד לרכב ולפדל בין אבנים קטנות, מכשולים קטנים וכדומה (מכשולי טבע סטנדרטיים, לא משהו מאיים כמובן). 

יחד עם זאת, בסביבה מבוקרת ומוקפדת תחת פיקוח של גיא אטיאס, יהיה ניתן ללמוד כיצד לרכב רכיבה ללא הפרעות. זה חשוב וזה חשוב, כי הרי הילד בסופו של דבר יצטרך ללמוד כיצד לרכב בחוץ, לא במתחמים סגורים. 

חוג רכיבה על אופניים באולם בנס ציונה
ילדים בחוג רכיבה על אופניים באולם

קבלו ייעוץ חינמי מגיא אטיאס והתאימו תוכנית לימודי רכיבה לילד 

צריכים ייעוץ נוסף לפני שאתם שולחים את הילדים? אתם מוזמנים לפנות בפנייה טלפונית, או לקבל פרטים נוספים דרך החלק של "יצירת קשר" באתר של גיא אטיאס. אנו ממליצים על שיעורי רכיבה על אופניים בנס ציונה לא רק בגלל הפעילות הספורטיבית שבכך. 

בסופו של דבר, רכיבה על אופניים אלו כישורים שכל ילד צריך לרכוש. זה משפר את התהליכים הקוגניטיביים, המוטוריים, החברתיים ועוד. במהלך שיעורי הרכיבה אצל גיא אטיאס, הילד גם יוכל לרכוש חברים חדשים. אל תוותרו על זה עבור ילדיכם! שתהיה רכיבה נעימה!