תקנון החוג

הורים וילדים יקרים,

אנו שמחים שבחרתם במרכז הספורט שלנו. המרכז מציע חוגי כדורגל בקבוצות קטנות, עד 10 ילדים בקבוצה.

להלן תקנון החוג:
 1. החוגים מתקיימים בכל ימות השנה (ספטמבר עד יוני) למעט ימי שבתון, ערבי חג, ימי חג, ימי זיכרון וחוה"מ פסח.

 2. תנאי תשלום: * רישום לחוג יתבצע ע"י מילוי טופס הרשמה והסדרת תשלום בעבור שנת הפעילות – אם באמצעות תשלום בכרטיס אשראי באתר או טלפונית, או מסירת 10 המחאות דחויות עד ל-5 בכל חודש לפקודת גיא אטיאס. למשלמים במזומן – תשלום בעבור 3 חודשים מראש. לא תינתן אפשרות לשלם חודש בחודשו.

 3. ביטול, דחייה והשלמת שעורים: ילד הנעדר משיעור מסיבה כל שהיא – לא יהיה זכאי להחזר כספי. תיבדק האפשרות להשלמת שיעור באחת מהקבוצות המקבילות, על בסיס מקום פנוי. ניתן יהיה להשלים שיעור אחד בחודש בלבד. שיעור שיבוטל ביוזמת המורה, יזכה את הילד בהשלמת שיעור במועד אחר שיתואם מראש.

 4. הפסקת החוג ביוזמת ההורה: הודעה על הפסקת פעילות תתקבל עד ה-20 לכל חודש, אז יוחזר התשלום לחודשים הבאים. לא יתבצע החזר על שיעורים שלא נוצלו באותו החודש.

 5. הפסקת הפעילות ביוזמת מנהל המרכז: למנהל המרכז הזכות להפסיק השתתפותו של נרשם במידה ולא יעמוד בהתחייבויותיו לתשלום עבור החוג או עקב התנהגות שאינה הולמת מצד הילד או/ו ההורה.

 6. הנחות: רישום אחים לחוג יזכה בהנחה של 200 ₪. 

 • באחריות ההורים להמתין לילדיהם מחוץ לאולם או לחילופין להגיע לפחות 10 דקות לפני שעת סיום החוג על מנת לאסוף את ילדיהם. 

 • לא נוכל לאפשר להורים להיות נוכחים באולם בזמן הפעילות עצמה, אלא אם יוגדר אחרת. 

 • במקרה של איחור יש לעדכן טלפונית את מדריך החוג.

אנו מאחלים לכולכם שנת פעילות מהנה, ספורטיבית ומוצלחת.

מדיניות פרטיות

האתר בבעלות גיא אטיאס ומופעל על ידו (להלן "מפעיל האתר”).

 • מפעיל האתר רשאי לעשות שימוש בפרטים, בנתונים ובמידע הנמסרים על ידי משתמשי האתר במסגרת הצטרפותם לאתר אודות דפוסי השימוש באתר, לצרכים סטטיסטים, לצרכי שיפור שירותי האתר וכן ליצירת קשר עם משתמשי האתר (במידת הצורך) – בכפוף להוראות החוק, לרבות אך לא רק חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981. מובהר כי מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, בהצטרפות המשתמש לאתר, הוא נותן את הסכמתו אף לשימוש זה על ידי מפעיל האתר.

 • משלוח הודעות על ידי מפעיל האתר ו/או מי מטעמו למשתמשי הקצה על מנת שתהיה מעודכן במידע המתפרסם באתר וזאת לכתובת הדואר האלקטרוני שמסרת למפעיל האתר עת פתיחת החשבון באתר ו\או הצטרפות לרשימת התפוצה. הינך מאשר בזאת למפעיל האתר ו/או למי מטעמו לשלוח לך הודעות דואר אלקטרוני. כאמור, באם הינך חפץ להפסיק לקבל הודעות דואר אלקטרוני כאמור, הינך מוזמן לפנות למחלקת שירות הלקוחות של מפעיל האתר בכתובת הדואר האלקטרוני atiasguy18@gmail.com ולבקש להסירך מרשימת התפוצה. כמו כן, באישורך את תנאי שימוש אלה הנך מביע הסכמתך לכך מפעיל האתר ו/או מי מטעמו יהיה רשאי לפנות אליך מעת לעת בהצעות שיווקיות ופרסומיות, לרבות באמצעות דיוור ישיר, הודעות SMS, דואר אלקטרוני, מערכת חיוג אוטומטי ו/או באמצעות כל דרך תקשורת אחרת כלשהי.